DUK

 • Iš ko susideda parkavimosi kaina?

  ParkMan nuskaito 10 komisinį mokestį nuo parkavimosi mokesčio ir papildomus 0.10 € už kiekvieną parkavimąsis. Tai padengia visus mokėjimo apdorojimo mokesčius bei programėlėje esančias funkcijas. Jokių mėnesinių mokesčių, mokėkite tik už jūsų parkavimosi laiką. Su ParkMan niekada nemokėsite už automobilio stovėjimo laiką.

 • Kodėl turiu mokėti už parkavimąsi, jei tą dieną to nedariau?

  Mokestis nuskaitomas už vieno mėnesio naudojimą sekančio mėnesio pabaigoje. Mokestis, kurį matote savo paskyroje - ankstesni automobilio statymai bei kiti pervedimai. Šio mokėjimo kvitą nusiuntėme į jūsų el. paštą.Patikrinkite ar šis laiškas neatsidūrė šlamšto aplankale ir nepamirškite pridėti mūsų el. paštą į savo kontaktus tam, kad ateityje gautumėte mūsų laiškus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

 • Nemokamas 5.00 € parkavimas. Kaip tai veikia?

  5.00 € nuolaida - tai šiltas pasveikinimas prisijungus prie ParkMan, kurį gaus kiekvienas naujai užsiregistravęs klientas. Registruodamiesi, įveskite šį nuolaidos kodą, kuris jums suteiks pirmą nemokamą parkavimą iki 5.00 €, tačiau ši suma negalės būti naudojama keliems atskiriems parkavimams.

 • Kaip nustatyti naują slaptažodį savo ParkMan paskyrai?

  Galite nustatyti naują slaptažodį paspausdami "Pamiršau slaptažodį" prisijungimo ekrane. Įrašę savo el.pašto adresą ir paspaudę Siųsti, naują slaptažodį gausite el.paštu. Jei laiško negavote, patikrinkite šlamšto aplankalą. Jei vistiek turite problemų, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

 • Turiu naują automobilį, ką turėčiau daryti? Kaip pasirinkti teisingą automobilį?

  Kairiajame viršutiniame kampe rasite meniu. Pasirinkę meniu, atidarykite Automobiliai, kad galėtumėte pridėti ir ištrinti valstybinius numerius.

  Kai pradedate parkavimą, spustelkite automobilio valstybinius numerius patvirtindami, jog pasirenkate reikiamą automobilį.

 • Kodėl promo kodas neveikia?

  Promo kodas, kurį gavote pasveikinimo el. pašte, skirtas tam, kad pasidalintumėte jį su savo draugais. Kai jūsų draugas prisijungia prie ParkMan su jūsų nurodytu kodu, jūs abu gausite nemokamą parkavimą (iki 5.00 €). Jūs negalite naudoti kodo savo paskyrai, tačiau pasidalinkite kodu su draugais.

 • Kaip pakeisti kontaktinius duomenis?

  Programėlėje esančius kontaktinius duomenis pakeiskite taip:

  • Atidarykite meniu ParkMan programėlėje.
  • Pasirinkite Mano paskyra.
  • Paspaudę ant duomenų sąrašo galėsite juos redaguoti.

  Pastaba: Windows operacinėje sistemoje šiuo metu nėra galimybės pakeisti el. pašto adreso. Jei norite pakeisti el. pašto adresą, susisiekite su mumis savo dabartiniu ParkMan el. paštu ir informuokite apie norimus pakeitimus.

 • Kaip stovėjimo aikštelių prižiūrėtojai žinos, jog sumokėjau naudodamasis ParkMan?

  Stovėjimo aikštelių prižiūrėtojai patikrins nuskenavę jūsų valstybinius numerius.

 • Naudojausi ParkMan, tačiau vistiek gavau baudą, ką daryti dabar?

  Naudojausi ParkMan, tačiau vistiek gavau baudą, ką daryti dabar? O ne! Mums reikia visa tai išsiaiškinti! Atsiųskite baudos nuotrauką adresu info@parkman.lt, kartu su savo ParkMan paskyrai naudojamu el.paštu ir mes jums padėsime.

 • Kokiomis priemonėmis bus atliktas mokėjimas iš mano kreditinės kortelės?

  Transakcijos atliekamos mūsų tarptautinio partnerio PayEx pagalba. PayEx yra patvirtinta mokėjimo kortelių industrijos (angl. PCI - payment card industry) kaip saugi pinigų pervedimo priemonė. Visi jūsų duomenys apsaugoti standartinės saugos technologija SSL, todėl jaudintis dėl jūsų duomenų saugumo nereikėtų. Daugiau apie Payex galite paskaityti jų internetiniame puslapyje

Nerandi atsakymo?

Susisiek su mumis:

info@parkman.lt

+370 5 214 13 37 (9- 17, I-V)